23.12.08

Minu Kodu Võlud

Hakkasin just hommikukohvi valmistama. Panin vee keema ja puha. Ajasin presskannu kogemata ümber, nagu kombeks. Tõstsin püsti ka. Nigu tikksaega oleks ilus ümmargune klaasist ring otsast maha võetud. Sitta sellega, teen siis täna vähem.

Muidu on mul siin tore. Boiler läks eelmine nädal kolmandat korda katki, torud on vist juba ära külmunud ja klosetipoti veesüsteem ei tööta. Nädalapäevad tagasi ootas mind ühel kenal hommikupoolikul veel üks imepärane sürpriis - tapeedi peale ilmus müstiline plekk. Panin näpu vastu - õli, bljätt! Sweet tapdancing jesus, mida veel! Mingi kuradi seina-stigma, ma ütlen.

Naabrid on mul ka vahvad. Parempoolsed käivad igal hommikul suure hurraaga salvokaga poes. Noh, teeb tegelikult vähem müra, kui möödunud suvel. Kui ma nüüd hommikuti salvoka malbet lumel sahisemist kuulen, tunnen ma kelku vedavale vennale vähem kaasa ka, kui tema järel kelgul kulgevale ja NÕÕ karjuvale kupjale. Taaralinna idüll.
Ülemised naabrid lihtsalt seksivad ja nihutavad mööblit. 24h. Ise püsisuhtes olles häiris vähem, mis ma oskan öelda. Ma natukene mainisin kah ülemisele noormehele, et kui juba mööbli nihutamiseks läks, siis võiks selle voodiotsa veits seinast eemale liigutada. Eks näis.

Väheke uudiseid siis ka sotsiaalselt rindelt.
Piial oli sünnipäev. Tequilaga. Tal olevat ikka lõpuks toss päris väljas olnud. See tähendab taksos, kui täpne olla. Nimelt suudab ka Piia veel üllatada ja ühe ketsi taksosse jätta. Härrasmehelik Ur õnneks mõistis veidi hädas neiu seosetut lalisemist ja päästis olukorra. Piia sai ketsi kätte ja kukkus hiljem veel galantselt kaks korda trepist alla. Õhtut võis lugeda kordaläinuks.

Mina magasin sel ajal juba õndsas teadmatuses pärast Kastani tänava maratoni. Jätsin Daki rõõmsalt rokikasse ja jooksin koju. Käed taskus. Miks, ei tea. Kuidas ma jaksasin, on ka meeldiv müsteerium. Seda samuti ei tea, miks hommikul käed ja nägu sinised olid. Eiei - mitte katki ega midagi. Lihtsalt SINISED. Kaks päeva küürisin pigmenti maha, siiani veidi kumab. Ehk siis nagu juba öeldud sai - järelikult igati korralik pidu.

Teinekord jälle,
Teie Smurf

Kommentaare ei ole: