15.6.07

Miks on teisipäevad sinised?

...Aga sellepärast, armas lugeja, et esmaspäeviti on pidu.

Kummalisel kombel on iga juunikuu nädal alanud kummaliste pirogovipidudega. Kõik algab vaikselt ja rahulikult, aga lõppeb häguselt ja vigastatult. Oma kuri põhjus on muidugi selles, et ülikoolid tavatsevad igasugused lõputööde esitamise ja kaitsmise tähtajad esmaspäevadele sokutada. Mitte, et ma ise midagi esitanud või kaitsnud oleksin, aga sellejaoks sõbrad ongi. Minu poolt vaadatuna siis, et oleks kellelgil midagi tähistada ja sõprade poolt, et oleks kellega tähistada. Elame sümbioosis.
Marsruudid on alati sarnased. Pirogov - SuperAlko - Pirogov - SuperAlko - Kummalised baarid - superAlko - Emajõe kallas - Kodu. Saatuse tahtel olen ma ka autokooli sõidutunnid teisipäeva hommikutesse paigutanud. Õnneks mitte väga varajaseks ajaks, aga pärast sääraseid esmaspäevi on ükskõik mis kell raske tõusta.
Praegu vaatan, et sel teisipäeval ka...

Lõpetuseks tahaks tervitada kõiki sulelisi ja karvaseid kamraade, kes Rabarockile sõitsid. Endale soovin jõudu ja jaksu, et üha lähemale hiiliv esmaspäev üle elada.
Salasilm!

7 kommentaari:

Anonüümne ütles ...

piiat ei võetudki järvakanti kaasa??

piiiia ütles ...

Ma teen tööd ja näen vaeva.

Anonüümne ütles ...

ja siis ehk ei tule....

nadja ütles ...

piia ei saanud tulla jah. kes siis perele leiba teenib, kui kõik laaberdavad?

Anonüümne ütles ...

vabandan et tükk aega ei sattunud siia ning kaeban teistest tubli jupi hiljem.
piia!
fänneerin su rippuvat põske!
mõmmibeebi isa!
pöidlad üleval!

Anonüümne ütles ...

juunikuu täna; et regalia > hirv > regalia > hirv > õika > regtalia > hirv > reagalia > hiarb > levajskas > doma > sliip

Anonüümne ütles ...
Blogi administraator eemaldas selle kommentaari.